Usługi

Human Resources International Polska oferuje doradztwo w szeroko rozumianym obszarze zarządzania personelem. Wspieramy naszych Klientów w dokonywaniu optymalnego doboru personelu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia są poprzedzone precyzyjną analizą potrzeb i oczekiwań konkretnej organizacji.
Pomagamy rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem ludźmi w firmach i organizacjach poprzez skuteczne diagnozowanie przyczyn problemów i przedstawianie efektywnych rozwiązań. Stosujemy metodyki i rozwiązania rekomendowane przez Society for Human Resource Management, których zastosowanie zapewnia wzrost skuteczności działania, poprawę relacji efektów do nakładów i pomaga w budowaniu zaangażowania pracowników. Konsultanci HRI opracowali podejście które pokazuje w jaki sposób możemy poprzez kierowane działania w obszarze HR przyczynić się do wzrostu wartości Państwa Firm.
Porozmawiajmy o wskaźnikach, a tym samym o oszczędnościach i przychodach, jakie poprzez nasze usługi mogą Państwo wygenerować.