Usługi

CZAS PANDEMII

Od połowy marca doświadczamy wszyscy zupełnie innej rzeczywistości – rzeczywistości złożonej, zmiennej i nieprzewidywalnej. Wychodząc naprzeciw nagłym potrzebom klientów nasza firma  wspólnie z Ekspertami HR przygotowała usługi na czas kryzysu, czas, który wymaga dobrej współpracy, zwinności i dużego zaufania.

OFERUJEMY:

1/ Analizę i przygotowanie scenariuszy zmian w podejściu do zarządzania Zasobami  Ludzkimi, w okresie zaburzeń w gospodarce.

2/ Projektowanie i wdrożenie efektywnych systemów motywacyjnych wspierających realizację trudnych celów strategicznych firmy oraz pomagających utrzymać zaangażowanie pracowników.

3/ Programy Outplacementowe, które pomogą wesprzeć firmy w realizacji koniecznych działań restrukturyzacyjnych.

4/ Usługę dedykacji “Managera HR na zlecenie” ds. wsparcia zarządów w realizacji celów w czasach kryzysu.

Kontakt tel: +48 501 080 965

Email: bmodecka@hri.pl

************

Human Resources International Polska oferuje doradztwo w szeroko rozumianym obszarze zarządzania personelem. Wspieramy naszych Klientów w dokonywaniu optymalnego doboru personelu. Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie. Wszystkie realizowane przez nas zlecenia są poprzedzone precyzyjną analizą potrzeb i oczekiwań konkretnej organizacji.
Pomagamy rozwiązywać problemy związane z zarządzaniem ludźmi w firmach i organizacjach poprzez skuteczne diagnozowanie przyczyn problemów i przedstawianie efektywnych rozwiązań. Stosujemy metodyki i rozwiązania rekomendowane przez Society for Human Resource Management, których zastosowanie zapewnia wzrost skuteczności działania, poprawę relacji efektów do nakładów i pomaga w budowaniu zaangażowania pracowników. Konsultanci HRI opracowali podejście które pokazuje w jaki sposób możemy poprzez kierowane działania w obszarze HR przyczynić się do wzrostu wartości Państwa Firm.
Porozmawiajmy o wskaźnikach, a tym samym o oszczędnościach i przychodach, jakie poprzez nasze usługi mogą Państwo wygenerować.