Kim jesteśmy

HUMAN RESOURCES INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, działającą na polskim rynku od 1999 roku. Oferujemy najwyższej jakości usługi HR, dostarczając swoim Klientom efektywne rozwiązania z zakresu rekrutacji bezpośredniej oraz doradztwa w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Naszą specjalizacją są poszukiwania bezpośrednie i dobór kadr na stanowiska managerskie wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz samodzielne stanowiska specjalistyczne. Oferujemy również Assessment Center/Development Center, Outplacement, Szkolenia oraz Doradztwo HR.

Atutem naszej firmy  jest skuteczność. Dostosowujemy metody naszych działań do specyficznych potrzeb i kultury organizacyjnej Klienta. Podchodzimy indywidualnie do każdego nowego projektu, zapewniając jego efektywną i sprawną realizację. Nasze doświadczenie i elastyczność umożliwiają nam szybkie reagowanie na zachodzące zmiany w otoczeniu biznesowym. Poszukujemy dla Klientów pracowników o wyjątkowych, często unikatowych umiejętnościach. Gwarantujemy poufność i pełen komfort współpracy z nami – zarówno Klientom, jak i Kandydatom.

Nasi Klienci to duże i renomowane firmy międzynarodowe, a także polskie, głównie farmaceutyczne, teleinformatyczne, instytucje finansowe, FMCG, sieci handlowe, przedsiębiorstwa produkcyjne.

Działamy na terenie całego kraju i z sukcesem zrealizujemy projekty dla naszych klientów.