Coaching kariery

Doświadczeni Konsultanci Human Resources International Polska oferują Kandydatom indywidualne, kompleksowe porady prowadzące do zdobycia konkretnej wiedzy i umiejętności, które ułatwią poruszanie się na obecnym rynku pracy, wpłyną na podwyższenie atrakcyjności zawodowej w oczach potencjalnego pracodawcy, a w efekcie przełożą się na znalezienie w szybkim tempie satysfakcjonującej pracy.

Na podstawie indywidualnie dobranych narzędzi pomagamy określić mocne i słabe strony Kandydata, analizujemy jego kwalifikacje i preferencje zawodowe, co jest znakomitym ułatwieniem przy planowaniu dalszej kariery zawodowej.

Nasi kandydaci o nas:

 

Justyna, starszy specjalista w międzynarodowej firmie integratorskiej 
„Doskonały warsztat, który buduje i porządkuje wiedzę o samym sobie. Konsultant rzetelnie ocenił moje kwalifikacje i mocne strony oraz nakreślił ścieżkę mojego dalszego rozwoju, zgodną z moimi rzeczywistymi zainteresowaniami i ambicjami.”

Łukasz, manager, firma farmaceutyczna, uczestnik Coachingu Kariery
„Coaching Kariery spełnił moje oczekiwania w 100 %. Zostałem skutecznie zmotywowany i co najważniejsze, przeszedłem „od myślenia do działania.”

Anna, dyrektor, duża polska firma logistyczna, uczestniczka Coachingu Kariery
„Na obecnym stanowisku brakowało mi nowych wyzwań. Znajomy manager polecił mi Coaching Kariery w HRI Polska. Dzięki niemu zrozumiałam swoje potrzeby, doprecyzowałam cele. Wspólnie z doradcą poszukaliśmy motywujących mnie zagadnień i na tej bazie sama wyszłam z inicjatywą kilku nowych projektów biznesowych.”