O firmie

Kim jesteśmy

HUMAN RESOURCES INTERNATIONAL POLSKA Sp. z o.o. jest firmą doradztwa personalnego, działającą na polskim rynku od 1999 roku. Oferujemy najwyższej jakości usługi HR, dostarczając swoim Klientom efektywne rozwiązania z zakresu rekrutacji bezpośredniej oraz diagnozy i rozwoju kompetencji pracowników. Naszą specjalizacją są poszukiwania bezpośrednie i dobór kadr na stanowiska managerskie wyższego i średniego szczebla zarządzania oraz samodzielne stanowiska specjalistyczne. Oferujemy również Assessment Center/Development Center, Outplacement, Szkolenia oraz Doradztwo Indywidualne.

Atutem naszej firmy jest skuteczność. Dostosowujemy metody naszych działań do specyficznych potrzeb i kultury organizacyjnej Klienta. Podchodzimy indywidualnie do każdego nowego projektu, zapewniając jego efektywną i sprawną realizację. Nasze doświadczenie i elastyczność umożliwiają nam szybkie reagowanie na zachodzące zmiany w otoczeniu biznesowym. Poszukujemy dla Klientów pracowników o wyjątkowych, często unikatowych umiejętnościach. Gwarantujemy poufność i pełen komfort współpracy z nami – zarówno Klientom, jak i Kandydatom.

Nasi Klienci to duże i renomowane firmy międzynarodowe, a także polskie, głównie farmaceutyczne, teleinformatyczne, instytucje finansowe, FMCG (w tym sieci handlowe), przedsiębiorstwa produkcyjne i agrobiznes. Ponadto jesteśmy polskim partnerem znanej międzynarodowej firmy rekrutacyjnej AGRI-associates.

Działamy na terenie całego kraju i jak dotąd z sukcesem zrealizowaliśmy ponad 600 projektów.

Nasi Konsultanci

Członkowie naszego zespołu to doświadczeni w biznesie konsultanci, których wiedza o rynku i kontakty w różnych branżach pozwalają z powodzeniem na realizację nawet najtrudniejszych zleceń. Wśród nas są wykwalifikowani psychologowie, którzy przygotowują i przeprowadzają sesje AC/DC oraz testy psychometryczne.

Partnerzy

Jesteśmy wyłącznym  partnerem na Polskę firmy Pentagon AG z Centralą w  Dusseldorf, będącej liderem rynku Executive Search w Niemczech.
W ramach partnerstwa realizujemy rekrutacje na kluczowe stanowiska menedżerskie, dla polskich oddziałów firm z krajów niemieckojęzycznych.

Referencje

Klientami Human Resources International Polska są koncerny zagraniczne oraz renomowane firmy polskie.
Przeprowadzane przez nas z sukcesem pojedyncze projekty przekształcają się niejednokrotnie w początek długofalowej współpracy z naszymi partnerami biznesowymi.
Cieszymy się opinią profesjonalnego, rzetelnego, znającego rynek i skutecznego partnera.

 

Zapraszamy do współpracy!